Dzień Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka wczoraj wspólnie świętowaliśmy w jasieńskim parku podczas pełnego atrakcji Rodzinnego Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekały animacje, dmuchańce, warsztaty kreatywne, lody, zabawki oraz kiełbaski z grilla.
Wspaniałą atmosferę tworzyły również liczne konkursy i zabawy przygotowane przez Bajkoparty, w których aktywnie uczestniczyli nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice. Wspólne konkurencje, mnóstwo śmiechu i zdrowej rywalizacji pokazały, że najlepsza zabawa to ta, którą przeżywa się razem.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko malowania twarzy, gdzie dzieci mogły zamienić się w ulubione postacie, zwierzątka czy superbohaterów. Do wspólnej zabawy dołączyła również Burmistrz Jasienia, Małgorzata Zimna.
Wśród gości odwiedzających wydarzenie byli również Przewodnicząca Rady Miejskiej w Jasieniu, Jadwiga Gotfryd, oraz Radni Rady Miejskiej.
Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom za tak liczne przybycie, wspaniałą energię i wspólnie spędzony czas. Wasze uśmiechy były najpiękniejszym dowodem na to, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy!
Organizatorem wydarzenia była Biblioteka-Centrum Kultury w Jasieniu.



